• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
39 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: BURAYI KİRALA
  • ADRES: Sünlü Mah. Anı 10 Cad. Ahi Evran Sanayi Sitesi B Blok No:2 H İç Kapı No:8 Çubuk/Ankara
  • TELEFON: 0312 827 16 66
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Çubuk Herofarma İlaç;
HeroFarma İlaç olarak dermokozmetik ürünlerinin dünya standartlarında üretimini yapmaktayız. 20 yılı aşkın süredir kozmetik sektöründe olan firmamız eczanelere yönelik çalışmalarla başlayarak zamanla kişisel bakım markasına sahip olmak isteyen, yeni marka oluşturmak isteyen veya mevcut ürünlerini geliştirmek isteyen ; Girişimciler, Ünlüler, Kuaförler, Doktorlar, Ecza Depoları, Güzellik merkezleri ve E-ticaret sitelerine yönelik hizmetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz.
‘’Yenilik Anahtardır’’ sloganımız ile ilerlediğimiz bu yolda Cilt Bakımı, Vücut Bakımı, Şampuan, Saç Kremi ve Saç Şekillendirme, maske, güneş bakım, temizleyici, peeling, tonik ve kişisel bakım ürünlerinde bin adet üzeri ürün çeşitliliğimizle dönemin trend olacak ürün gruplarında ilklere imza atmak önceliğimizdir. Işıltılı, sağlıklı ve bakımlı cilt, vücut , saç için doğanın iyileştirici özellikleriyle formüle edilmiş güvenilir ürünler üretmek; ürünlerin içeriğinde, etkinliği kanıtlanmış en iyi en güçlü etken maddelere yer vermek ilkemizdir. Artan güvenlik gereksinimlerine sahip ürünler için üretim hizmetleri sağlama potansiyelini geliştiriyoruz. Firmamız kurulduğu günden bugüne üretim teknolojisine ve Ar-Ge laboratuvarına yatırımlarını devam ettirmektedir.
Tecrübemiz sadece kapsamlı teknolojik tesisler, esnek üretim değil, aynı zamanda tüm süreçler için katı güvenlik standartlarıdır. Bilgi birikimimiz, esnek ve uygun maliyetli üretim organizasyonu ve ürün güvenliğinin etkin bir şekilde sağlanması alanındaki bilgilerin benzersiz bir birleşimidir. Müşteri için bir başka değer kaynağı da, ürünleri müşterinin ihtiyaçlarına göre yapılandırma konusundaki deneyimimizdir.

Ar-Ge çalışmalarından üretim aşamasına kadar geçen süreçte HeroFarma İlaç müşterilerine A’dan Z’ye yardımcı olmakta fikir, araştırma, ambalaj seçimi, marka tescili, grafik tasarımları ve bakanlık bildirimleri gibi tüm aşamalarda destek sağlamaktadır. Fason çalıştığımız firmalar için bir çok destek hizmeti vermekteyiz. Gerekli laboratuvar testlerini yaptırıyor, aynı zamanda MSDS (Ürün Güvenlik Bilgi Formu) hazırlanmasına da yardımcı oluyoruz. Tedarikçilerle iş birlikleri kurarak müşterilerimizin taleplerini en hızlı şekilde yerine getirmek önceliğimizdir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.