• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

Aksiyon Reklam | Aksiyon Medya Burada

998 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 25 Nisan 2017 20:44
  • İLAN TÜRÜ: Diğer (Hizmet, Servis)

Firma müşterisinin tüm reklam isteklerinin hemen hemen tüm istek ve ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Aksiyon Reklam 10 yılı aşkın tecrübesi ve deneyimli kadrosuyla dünya ve Türkiye çapında birçok büyük ve önemli projeye imza atmış, halen reklam ve tanıtım hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Aksiyon Reklam, sektörde hızla yükselerek örnek büyük projelere imza atmış ve hizmetlerine ara vermeden devam ediyor. İnternette reklam siteleri arasında hızla yükselen Aksiyon Reklam, kuruluş tarihi 2007 yılından bu yana reklam ve tanıtım hizmeti vermektedir.

Aksiyon Reklam firma sahibi Müfit Onbaşı konuşmasında; “Öncelikle bizi tercih eden müşterilerimizden ve bize göstermiş oldukları ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz. Günümüz teknolojisine ve değişime ayak uydurmak için bizden hizmet alan müşterilerimizin fikir ve görüşlerini değerlendirerek, yine bizi tercih eden müşterilerimizin görüş ve fikirlerini değerlendirerek buna göre hizmet ediyoruz. Bundan sonra da hedefimizi şaşmadan, sizlere kaliteli, güvenilir bir hizmet sunacağız. Unutmayın biz bize verilenin hakkını verene kadar emek harcar, aldığımız paranın hakkını son kuruşuna kadar vermek için uğraşırız. Amacımız, müşterilerimize bize verdiği kazançtan fazlasını kendilerine kazandırmaktır. Bizi tercih ettiğiniz ve bizimle birlikte kazandığınız için teşekkür ederiz” dedi.

Firmanın dünya ve Türkiye de yerini almış projeleri ve referansları:

AKSİYONREKLAM – AKKUZULU – AKSİYONGAZETESİ – AKYURTGAZETESİ – AKYURTREHBERİ – CUBUK.ORG – CUBUK.BİZ – CUBUKAKSİYON.COM – CUBUKAJANS.COM – CUBUKEMLAK.COM – CUBUKNET.COM – CUBUKTURSU.COM – CUBUKTURSULARİ.COM – GUNCELANKARA.COM – HABERULKE.COMYESİLCUBUK.COM – MEDYAGAZETELERİ.COM – PURSAKLAR.NET – PURSAKLARREHBER.COM – CUBUKTURSUSU.COM – SONDAJCİLAR.COM

Firma Bilgileri

Aksiyon Reklam Medya Grubu
0537 824 85 67 Firmaya Git