• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

Söve Yapı Malzemeleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
38 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Burayı Kirala
  • ADRES: Yenice Mah. Yenice Yolu Sağ Küme Evleri No:92/A Çubuk / ANKARA
  • TELEFON: 0532 213 83 39
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Ankara Mantolama söve, dış cephe, iç mimarlık, proje ve tasarım ekibi 2010 yılı itibariyle Ankara’da sektörün içinde aktif olarak yer almaktadır. Kalite ve mühendislik anlayışını ön planda tutan Ankara Mantolama söve, yapmış olduğu çalışmalarda; tasarım, proje ve uygulamaları bir bütün halinde ele alarak, müşterilerine hizmet vermektedir.

Ankara Mantolama söve, girişimci ruhunu koruyarak teknolojiyi ve kaliteyi bir rekabet üstünlüğü haline getirmeyi ve bulunduğu her sektörde lider durumda olmayı amaçlar. Bu hedeflerine birlikte koşacağı yaratıcı bir takımı modern insan kaynakları felsefesi ile oluşturmak ve geliştirmek için çalışır. Dinamik piyasa koşullarını bir avantaja çevirmek için gerekli olan hızlı veri akışı çabuk karar verme için en son bilişim teknolojilerini kullanmaya öncelik olarak belirlemiştir. Ankara Mantolama söve: inşaat sektörünün önemli bir bölümünü teşkil eden dış cephe ısı yalıtım (mantolama) alanında hizmet vermeye başlamıştır.

Ankara Mantolama söve bünyesinde bir marka olma yolunda devam eden “ANKARA SÖVE ” TPE tarafından marka patent’ini 2020 yılında alarak yola devam etmektedir.

Bünyesinde bulunan İç Mimar, İnşaat Mühendisi ve tekniker kadrosuyla binanızda her türlü teknik bilgiyi ve görselliği size sunmaktadır. Bina ve sitelere her türlü teknik destek vermektedir. 3B (üç boyut) cephe tasarımları ile müşterilerinin zevk ve renklerine göre tasarım yapmaktadır. Dış cephe ısı yalıtımında kendi kurduğu ekibi ile hizmet vermektedir. ANKARA MANTOLAMA söve ; Müşterilerine her faaliyet alanında olduğu gibi söve alanında da kesinlikle uygun fiyat politikası, titizlik ve kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde hizmet verecektir.

Hedeflerimizi gerçekleştirirken, kalitemizden taviz vermeden, maliyetimizi düşürmeyi verimliliğimizi ve kararlılığımızı artırmayı rekabet gücümüzü yükseltmeyi ve çalışanlarımızın memnuniyetini önde tutarken, kalifiye personel çalıştırarak müşterilerimize güvenilir, sorunsuz ve beklentilerinin üzerinde işler teslim etmeyi ilkemiz olarak beklememekteyiz. Bu sayede, pazarda güvenilir hale gelmeyi misyonumuz edindik.

Ankara Mantolama söve bünyesinin dışında, Kaliteli ürün ve işçilik ile inşaat sektörünün yanında Mantolama ile tüm halkımıza güven vermeye devam etmektedir. Müşteriye sadece müşteri gözüyle bakmayan Ankara Mantolama söve, her daim çözüm ortağı olma yolunda, projeleri sahiplenmektir. Kuruluşu itibariyle önemli ve değerli işlere imza atan Ankara Mantolama söve, profesyonel yaklaşımıyla geleceğin yenilikçi vizyonuyla hizmet sunmaktadır.

Ankara söve imalata ocak 2020 itibari ile firmamızın bir markası olarak devam etmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.