• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
33 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Burayı Kirala
  • ADRES: Yavuzselim Mah. Atatürk Cd. No:33/A, 06760 Çubuk/Ankara
  • TELEFON: Eklenecek
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Faaliyetine 1988 yılında başlayan Taşpınar A. Ş., dayanıklı tüketim mallarının perakendesinde Ankara ve Kırıkkale’deki 36 mağazası ile büyük mağazacılık hizmeti vermekte ve her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Yüzde yüz müşteri memnuniyetini vizyon edinen Taşpınar, sayısı 800’ü aşan deneyimli personeli ile müşterilerinden gelen geri bildirimleri değerlendirilerek iyi mağazacılık ve nitelikli satın alma deneyimi hizmeti sunmaktadır. 

“Eviniz için her şey var” sloganını benimseyerek, evinizin bütün ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz elektronik, beyaz eşya, küçük ev aletleri, mobilya, züccaciye, ev tekstili ve yatak grubu gibi geniş reyon kategorileri ile müşterilerine en çok güven duyulan dünya markalarını tek bir mağazadan ulaşabilme kolaylığı sunmaktadır.

Başkentimizin dört bir yanında bulunan mağazalarında; dünya çapında müşteri güveni ve memnuniyeti sağlamış markaları müşterilerine ulaşabilir kılmak amacıyla senetsiz elden taksit ve kredi kartsız alışveriş imkanı gibi ödeme kolaylıkları sağlamaktadır.

Taşpınar 1,5 milyondan fazla kayıtlı müşterisi, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve yüksek pazar gücü sayesinde sektöre yön vererek müşterilerinin konfor ve hayat standartını yükseltmeye devam etmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.