• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

Turna Ahşap

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
38 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Burayı Kirala
  • ADRES: Yazır Mahallesi Yazır Kümeevleri No: 160 Çubuk / ANKARA
  • TELEFON: info@turnaahsap.com
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Turna Ahşap Limited Şirketi, ahşabın insana verdiği pozitif enerjiyi ortaya çıkartmak, ahşap ve insan arasındaki doğal uyumun en kaliteli halini hizmete dönüştürmek hedefiyle 1994 yılında Düzce’de kuruldu. İmza attığı başarılı işlerle bölgede kendini ispat eden şirketimiz, hızla iş hacmini genişletti ve kabuğuna sığmayarak kısa zamanda çok uluslu şirketlerin de taleplerini karşılar duruma geldi.

Kalite, estetik ve yenilikçi anlayışı ürünlerinde buluşturan Turna Ahşap, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek gerek teknolojik açıdan gerekse sunduğu ürünlerin tasarımı noktasında kendini yenilemeye devam ediyor. Doğal olanın kıymetinin daha fazla bilindiği günümüzde yüksek kalite ve üstün hizmet anlayışını öncelikli tutan şirketimiz, deneyimli kadrosuyla ahşabın doğallığını sizlerle buluşturuyor.

Ankara ve İstanbul gibi iki metropol şehrin ortasında yer alan Düzce’nin lojistik özelliklerini de fırsata dönüştüren şirketimiz, ulusal ve uluslararası düzeyde hizmet kabiliyetine sahiptir. Müşterilerimizin bizden talep etmiş olduğu ürünleri, doğru üslup ve titiz iş ahlakıyla sunan Turna Ahşap, kalitesi TS ISO 16949:2009 ve 9001:2008 Kalite Belgesiyle de tescillidir.
Sunduğu hizmetin kalitesi ve sizlerin memnuniyetinden aldığı güçle yıllardır sektörde kalıcı olarak faaliyetlerini sürdüren Turna Ahşap, profesyonellerin tercihi olmaya devam ediyor.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.